Frontend Developer İlanı

Online Alışveriş Mağazalarımız

Makaleler - Sıkça Sorulan Sorular

Gösterim: 4765
Yazdır

{phocapdftitle}

 
Gösterim: 4452
Yazdır

5651 Yasası Nedir

İnternet ortamında işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında; 5651 kanun numarasıyla, 4 Mayıs 2007 tarihinde kabul edilmiş ve 26530 sayılı resmi gazetede, 23 Mayıs 2007 tarihinde yayımlanmış bir yasadır.

Devamını oku...
 
Gösterim: 3480
Yazdır

!!! Tüm dosyalarınız Crypt0L0cker virüs tarafından şifrelenmiştir !!! uyarısı ile kullanıcıların bilgisayarlarında, server, ağ sürücü, USB bellek ve NAS cihazları üzerinde bulunan önemli fotoğraf, video, kişisel bilgiler ve ticari dosyalarınızı şifreleyerek kilitler ve kullanılamaz hale getiren bir Ransomware fidye virüsüdür.

Devamını oku...
 
Gösterim: 11204
Yazdır

PC Onarım, anakart tamiri alanında teknik donanım, personel altyapısı ve tecrübesi ile Ordu da ilk olma başarısını göstermiştir. 2013 yılında yüksek teknoloji ürün tamiratının imkansız olduğu düşünülen bu dönemde bir ilki başlatarak, bilgisayar teknik hizmeti veren firmalara çözüm ortaklığı yapmaya yönelik profesyonel teknik ekibini oluşturan PC Onarım, bugün anakart üzerindeki her türlü elektronik arızanın tespit ve onarımı konusunda tam donanımlı teknik ekipman ve servis hizmet altyapısına sahiptir. Onarımı yapılan her üründe belirlenen garanti süreleri PC Onarım tarafından uygulanmaktadır.

Devamını oku...
 
Gösterim: 4240
Yazdır

Tasarım sözcüğünün kelime anlamına bakıldığında herhangi bir ürün, hizmet, nesne veya obje için tasarımcının hayal gücü, bakış açısı, kabiliyeti marifetiyle planlama, geliştirme ve üretme aşamaları yapılarak ortaya konulan bir eylem olarak nitelendirebiliriz.

Tüm tasarım alanlarında olduğu gibi web tasarım alanında da görünüm ve görsellik önemli bir kavramdır. Günümüzde web tasarım çalışmalarının bir kaç kod bilgisi ve resim düzenleme editörü bilgisiyle ortaya konulduğunu zanneden kesimler bir hayli fazladır. Diğer tasarım dallarında olduğu gibi web tasarım da alanında uzman, kreatif ve işinin ehli tasarımcılar tarafından üretilmesi gerektiğinin bilincinde olunmalıdır. Aksi halde, ortaya konulan web tasarımında alakasız ve anlamsız renk uygulamaları, içerik yerleşimleri ve düzenleri ile karşılaşmak pek de anormal olmasa gerek.

Bu nedenle web tasarım alanında göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalardan biri de renk uyumudur.

Devamını oku...
 
Gösterim: 3567
Yazdır

Kurumsal şirketlerin sunmakta oldukları ürün ve hizmetleri tanıtmak için kullandıkları web sitelerini ve blog sayfalarını, kurumsal ve hizmet verdikleri alanda profesyonelleşmiş şirketlere yaptırmaları gerekmektedir.

Kurumların logo tasarımlarının, kurumsal vizyona uyumlu olacak şekilde yapılması ve şirketleri her alanda temsil edebilecek geleceği yansıtan tasarımlar olması gerekmektedir.

 

Kurumsal web tasarımlarının web site ziyaretçilerini rahatsız etmeyecek hızda ve görüntüde olması da ayrıca önemlidir

Web siteleri kurumların tanınması için ilk başvurulan yer olduğundan web sitelerinin hedef kitlenin ihtiyaç ve istekleri ile doğru orantılı olarak profesyonelce tasarlanması gerekmektedir.

Devamını oku...
 
Gösterim: 4184
Yazdır

6102 Sayılı Yeni Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Sitesi

1-) Nedir?

Yeni Türk Ticaret Kanununa göre Sermaye Şirketlerinin internet sitesi oluşturmalarını veya mevcut internet sitesinin bir bölümünü “bilgi toplumu hizmetlerine” uyarlamaları gerektiğini belirten kanundur. Buradaki uyarlama ile anlatılmak istenen her şirketin bazı bilgilerini, dokümanlarını ve duyurularını internet (web) sitesinin belli bir kısmında yayınlaması gerektiğidir.

2-) Kimleri Kapsıyor?

Kanunun internet sitesi ile ilgili olan kısımı, bütün sermaye şirketlerini kapsıyor. Burada sermaye şirketlerinden kasıt; LimitedAnonim ve Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler. Bu şirket tanımlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...
 
Gösterim: 4241
Yazdır

Bir web sitesi sayesinde, firmanızın tanıtımını yada kendiniz ile ilgili kişisel bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere en ekonomik şekilde yapabilirsiniz. Web siteniz bir bakıma sizin vizyonunuz olacaktır. Sitenizi ziyaret edenler firmanız yada ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye web siteniz aracılığı ile sahip olacaklardır.
Kurumsal kimliğinizi tamamlamış firmanız ile web siteniz bir bütün olup, daha büyük bir anlam taşıyacaktır. Ayrıca gelişen teknolojik yeniliklerin hızına paralel olarak ortaya çıkan ürünlerinizin veya hizmetinizin en kısa sürede müşterilerinize bildirimide bu mecra aracılığı ile çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi web sayfanız üzerinden listeleyebilir ve daha ileri giderek istenilirse sipariş ve satış sistemi yapabilirsiniz. Bu şekilde satış grafiğinizi arttırabilirsiniz. Şehir dışı veya Yurt dışı ile iş yapmak isteyenler için ürün göstermek gerçekten çok önemlidir. İnternet sayfaları üzerinden istenilen ürünlerin resimleri ve özellikleri listelenebilir istenilirse detay dosyalarınıda koyabilirsiniz.

Devamını oku...
 

*Servis Takip Sistemi Açıldı*

Arama yap

Atom Market

Facebook'ta Bizi Bulun

Burdasınız :    Ana SayfaMakalelerMakaleler - SSS

Bayiler & Markalar

Abone Ol

Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Ol!

İletişim Bilgileri

Telefon : 0(452) 222 28 66

Fax : 0(452) 222 28 67

GSM : +90 530 305 44 84

Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Ziyaretçi Sayacı

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tümü237796