Frontend Developer İlanı

Online Alışveriş Mağazalarımız

Makaleler

Super User tarafından yazıldı. Kategori: Yazılım
Yayınlanma: 01 Nisan 2014 Gösterim: 6027
Yazdır

servis programı, ürün satışı, yedek parça takibi ve servis hizmeti veren tüm sektörlerdeki firmaların işlerini kolaylaştırması amacı ile hazırlanmış olup, içerdiği kısa yolları  ve anında bilgiye erişim imkanı sayesinde işlerinizi kolaylaştıran ayrıca firmanızın servis trafiğini kolayca yönetebilmenizi sağlayan bir programdır. Servis ile ürünün servise girişten, çıkışına ve sonrasındaki işin takibine kadar olan tüm süreçleri takip edebilir ve bunlarla ilgili ayrıntılı raporlar/istatistikler alabilirsiniz. Geniş içeriğe sahip olan Servis Programının kolay kullanımı sayesinde, programı öğrenmek için uzun eğitim süreçleri geçirmenize gerek kalmayacak.

servis

 

Servis Programının Kullanılabileceği Sektörler : 

Uzaktan, kendi yerinde yada müşteri adresinde teknik servis hizmeti veren işletmeler kullanabilir, Örnek: Elektrikli cihazlar aletler, elektronik cihazlar, beyaz eşya, küçük ev aletleri, büro makineleri servileri, medikal ve tıbbi cihaz servisleri, iş makinası servisleri, spor ekipmanı servisleri, tüm otomotiv sektöründeki servisler vb. ....
Kısacası satış ve servis yapan her ölçekten firmanın kullanabileceği bir programdır.  Esnek ve modüler özelliği sayesinde her ölçekte ve sektörde firmanın rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta ve esneklikte geliştirilmiştir.

*Servis Takip Sistemi Açıldı*

Arama yap

Atom Market

Burdasınız :    Ana Sayfa

Bayiler & Markalar

Abone Ol

Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Ol!

İletişim Bilgileri

Telefon : 0(452) 222 28 66

Fax : 0(452) 222 28 67

GSM : +90 530 305 44 84

Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Ziyaretçi Sayacı

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tümü159967