Program Referansları

Atom Kurumsal Geçiş Kontrol Sistemi

Atom Kurumsal Geçiş Kontrol Sistemi, personellerin ve ziyaretçilerin bina içerisinde sadece izin verilen noktalara gidebilmesini sağlayarak yüksek güvenirliği hedefler. Bununla birlikte personel veya ziyaretçilerin geçiş yaptığı noktalarda konumlandırılmış olan ve sisteme tanıtılan kameralardan o an geçiş yapan kişiye ait resim çekilip geçiş doğruluğu sağlanmış olmaktadır. Aynı zamanda personellerin giriş çıkışları takip edilerek devamlarının kontrolü sağlanır.

Devamını oku...
 

Atom İnternet Salonu Masa Takip Sistemi

Atom İnternet Salonu Masa ve Kullanıcı Takip Sistemi ile bilgisayarlı odalarda bilgisayarları kontrol etme, bilgisayarları kullanacak kullanıcıları ekleme, kullanıcıların detaylı masa kullanım raporlarını görme gibi işlemler yapılabilmektedir. Client tarafında oturum açmak için server tarafından masa açılmasına gerek yoktur. Tanımlanan kullanıcılar izin verilen süre boyunca oturumlarını kendileri açıp kapatabilmektedirler.

Program client ve server olmak üzere iki uygulamadan oluşmaktadır.

 

Devamını oku...
 

Atom Envanter Takip ve Teknik Servis Programı

Kurumsal Envanter Takip ve Teknik Servis Programı kurumların Bilgi İşlem noktalarında; personellere verilen zimmetlerin takibi, depolardaki ve Bilgi İşlem biriminde bulunan malzemelerin takibi, Bilgi İşlem birime gelen, dış servis veya garantiye gönderilen cihazların ayrıntılı takiplerini sağlamaktadır.

 

 

 

Devamını oku...
 

teknik servis programi

   Kurumsal Teknik Servis Programı kurumların Bilgi İşlem noktalarında; gelen teknik servis sorunlarının takibinde, bu sorunların hızlı bir şekilde bilgi işlem personellerine dağıtılmasını, sorunların servis işlem aşamalarının detaylı bir şekilde takibini sağlamaktadır.

 

 

 

Devamını oku...
 

pdks

Atom PDKS  personellerin giriş çıkış saatlerini, eksik/fazla saat sürelerini  kartlı geçiş sistemi ile detaylı bir şekilde takip edebileceğiniz bir yazılımdır.

 

 

 

 

Devamını oku...
 

Kartlı Bakiye Düşmeli Turnike Geçiş Sistemi

Atom Kartlı Bakiye Düşmeli Turnike Geçiş Sistemi, müşteri ziyaretçilerin kendilerine tanımlanan kartlara ve kartlarındaki bakiyeye göre turnikeden geçişlerine izin verir, kişiler için grup oluşturup farklı ücret tarifeleri uygulanabilir, abonelik süresi atanabilir, günlük haftalık geçiş sayısı sınırlandırılabilir, detaylı rapor alınmasına olanak sağlar.

Devamını oku...
 

Sayfa 1 / 3

<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

*Servis Takip Sistemi Açıldı*

Arama yap

Atom Market

1 2 3 4

Facebook'ta Bizi Bulun

Burdasınız :    Ana SayfaReferanslarProgram Referansları

Bayiler & Markalar

Abone Ol

Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Ol!

İletişim Bilgileri

Telefon : 0(452) 222 28 66

Fax : 0(452) 222 28 67

GSM : +90 530 305 44 84

Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Ziyaretçi Sayacı

Bugün38
Dün50
Bu Hafta146
Bu Ay579
Tümü103124